







Gjestehytte PalmakoKlara 17,4 m2Ubehandlet
42 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Farge: Obehandlad

Klara 17,4 m2
Ubehandlet42 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig og romslig laftet gjestehytte. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Produktinformasjon
- Veggen detaljer med dobbel hakkeknotter
- Takk av spontede bord
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glassdør med sprosser
- Sidehengslet vridvindu med dryppeliste
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
- FSC-sertifisert
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Gulvsett er ikke inkludert. Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Annekset leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
- Veggen detaljer med dobbel hakkeknotter
- Takk av spontede bord
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glassdør med sprosser
- Sidehengslet vridvindu med dryppeliste
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
- FSC-sertifisert
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Gulvsett er ikke inkludert. Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Annekset leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 102130 |
| Produkttype | Stuga |
| Materiale | Trä |
| Lengde | 5040 mm |
| Høyde | 2470 mm |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Areal | 17,4 m² |
| Bredde | 3800 mm |
| Farge | Obehandlad |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak |
| Gulvflate | 17 |
| Veranda | Nei |
| EAN-nr | 4743142050392 |
| Nobb | 53349463 |






