
Hagestue PalmakoAndrea 17,1 m2
fra89 990 kr
Velg Farge
Velg Glass
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
Varemerke
Beskrivelse
Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Montering | Byggesett |
| Lengde | 5950 mm |
| Høyde | 2640 mm |
| Gulvflate | 17,1 |
| Areal | 17,9 m² |
| Bredde | 3000 mm |
| Vinkel | 4,4 ° |
| Max Snølast | 2,4 kg/m² |
| Total høyde | 258 cm |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Hytte |
| Materiale | Nordisk gran, Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit/Antrasitt, Impregnert, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Glass | Slide 1-lagers glass, Slide Pro 2-lagers glass |
| Takdesign | Pulttak |
| Serie | Andrea |




