







Hagestue PalmakoElla 18,7 m2
Nyhet
fra50 900 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig laftet anneks / hagestue kombinert overbygget uteplass. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler. Gulv er ikke inkludert for montering på eksisterende terrasse etc. Gulvsett kan kjøpes som tilvalg.
Valgfritt taktekke kjøpes separat. Annekset leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Valgfritt taktekke kjøpes separat. Annekset leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Sesong | Sommer |
| Glass | 2-Lags |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 6700 mm |
| Høyde | 2140 mm |
| Gulvflate | 18,7 |
| Areal | 19,5 m² |
| Antall Rom | 1 st |
| Bredde | 3200 mm |
| Insulation | Nei |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Hagestue, Hytte |
| Materiale | Nordisk tre, Tre |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet |
| Takdesign | Pulttak |






