
Hagestue PalmakoInes 11,1 m2
fra47 992 krfra59 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
Velg Glass
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
Varemerke
Beskrivelse
Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Lengde | 4100 mm |
| Høyde | 2500 mm |
| Bredde | 3200 mm |
| Areal | 11,7 m² |
| Total høyde | 250 cm |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Hytte |
| Materiale | Nordisk gran, Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 11,1 |
| Vinkel | 8 ° |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit/Antrasitt, Impregnert, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Glass | Slide 1-lagers glass, Slide Pro 2-lagers glass |
| Montering | Byggesett |
| Takdesign | Saltak |
| Serie | Ines |




