
Hagestue PalmakoLea 14,2 m2
fra63 990 kr
Velg Farge
Velg Glass
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
Varemerke
Beskrivelse
Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Montering | Byggesett |
| Lengde | 4700 mm |
| Høyde | 2440 mm |
| Gulvflate | 14,2 |
| Areal | 14,9 m² |
| Bredde | 3500 mm |
| Vinkel | 4 ° |
| Total høyde | 244 cm |
| Design | Laftet |
| Produkttype | Hytte |
| Materiale | Nordisk gran, Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Grå, Hvit/Antrasitt, Impregnert, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Glass | Slide 1-lagers glass, Slide Pro 2-lagers glass |
| Takdesign | Pulttak |
| Serie | Lea |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |




