
Hagestue PalmakoLea 19,4 m2
fra59 992 krfra74 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
Velg Glass
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
Varemerke
Beskrivelse
Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Lengde | 5500 mm |
| Høyde | 2490 mm |
| Bredde | 4000 mm |
| Areal | 20,1 m² |
| Total høyde | 249 cm |
| Design | Laftet, Timrad |
| Produkttype | Hytte, Stuga |
| Materiale | Nordisk gran, Nordisk tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 19,4 |
| Vinkel | 5,2 ° |
| Farge | Impregnert, Ljusgrå/Antracit, Mörkgrå/Antracit, Ubehandlet Tre, Vit/Antracit |
| Glass | Slide 1-lagers glas, Slide 1-lagers glass, Slide Pro 2-lagers glas, Slide Pro 2-lagers glass |
| Montering | Byggesett |
| Takdesign | Pulpettak, Pulttak |
| Max Snølast | 2,2 kg/m² |
| Serie | Lea |




