Beskrivelse
Et koselig lysthus for hyggelige stunder med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Lysthuset er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe svenske værforholdene. Å bruke knutetømmer er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt slipper skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som settes sammen med knutetømmer, og alle nødvendige festeelementer er inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. 5 års garanti.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbelhaksknuter 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av notede planker
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
Leveres som byggesett i kraftig 44 mm laft, inkludert gulv og alt av festemidler. Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Lysthuset leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbelhaksknuter 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av notede planker
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
Leveres som byggesett i kraftig 44 mm laft, inkludert gulv og alt av festemidler. Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Lysthuset leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 103732P |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Areal | 10,9 m2 |
| Gulvflate | 9,6 m2 |
| Høyde | 3250 mm |
| Lengde | 3500 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 3500 mm |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Nordisk tre, Tre |
| Takdesign | Paraplytak |
| Type | Lysthus, Paviljong |
| Veggtykkelse | 44 mm |




