




Lysthus PalmakoMelanie 15,6 m2
Nyhet
fra55 900 kr
Velg Materiale
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Et koselig lysthus med overbygget uteplass. Har rektangulær form samt 2 vegger uten viduer, og er utformet slik for å være mer plasseringsvennlige i hjørner av tomten eller hvor man ikke ønsker innsyn fra naboer etc. Det perfekte samlingspunkt med for små selskap med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Varemerke
Beskrivelse
Et koselig lysthus med overbygget uteplass. Har rektangulær form samt 2 vegger uten viduer, og er utformet slik for å være mer plasseringsvennlige i hjørner av tomten eller hvor man ikke ønsker innsyn fra naboer etc. Det perfekte samlingspunkt med for små selskap med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Lysthuset er laget av saktevoksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet og spesielt tilpasset de tøffe svenske værforholdene. Å bygge med lafting er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler som for eksempel at du helt slipper skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytten leveres i deler som laftes sammen og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Lysthuset kan settes sammen speilvendt. 5 års garanti.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med dobbel hakkespor 28mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av noterte bord
- Beskyttelsestak
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasert dør/vindu
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
Leveres som byggesett i 28 mm laft, inkludert gulv og alt av festemidler.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Lysthuset leveres ubehandlet. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med dobbel hakkespor 28mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av noterte bord
- Beskyttelsestak
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasert dør/vindu
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
Leveres som byggesett i 28 mm laft, inkludert gulv og alt av festemidler.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Lysthuset leveres ubehandlet. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 103778P |
| Glass | 4 mm |
| Areal | 15,6 m2 |
| Gulvflate | 6,8 m2 |
| Høyde | 3070 mm |
| Lengde | 5770 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 3000 mm |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Nordisk tre, Tre |
| Takdesign | Paraplytak |
| Type | Lysthus, Paviljong |
| Veggtykkelse | 28 mm |