



Lysthus PalmakoMelanie Veggtykkelse 44mm 7,8 m2
Nyhet
fra50 900 kr
Velg Materiale
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Et koselig lite lysthus med rektangulær form, og skråstilt dør i et av hjørnene, samt 2 vegger uten viduer. Lysthuset er er utformet slik for å være mer plasseringsvennlige i hjørner av tomten eller hvor man ikke ønsker innsyn fra naboer etc.. Det perfekte samlingspunkt med for små selskap med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Varemerke
Beskrivelse
Et koselig lite lysthus med rektangulær form, og skråstilt dør i et av hjørnene, samt 2 vegger uten viduer. Lysthuset er er utformet slik for å være mer plasseringsvennlige i hjørner av tomten eller hvor man ikke ønsker innsyn fra naboer etc.. Det perfekte samlingspunkt med for små selskap med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Lysthuset er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe svenske værforholdene. Å tømmerklatre er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt slipper skruer og spiker for å bygge sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som tømmerklatres sammen og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdig kappet, noe som gjør den enkel å bygge sammen på riktig måte. 5 års garanti.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbel hakketømmer 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av nottede bord
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
Leveres som byggesett i kraftig 44 mm laft, inkludert gulv og alt av festemidler.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Lysthuset leveres ubehandlet. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbel hakketømmer 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av nottede bord
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
Leveres som byggesett i kraftig 44 mm laft, inkludert gulv og alt av festemidler.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Lysthuset leveres ubehandlet. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 103728P |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Areal | 7,8 m2 |
| Gulvflate | 6,6 m2 |
| Høyde | 3080 mm |
| Lengde | 3000 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 3000 mm |
| Farge | Ubehandlet |
| Materiale | Nordisk tre, Tre |
| Takdesign | Paraplytak |
| Type | Lysthus, Paviljong |
| Veggtykkelse | 44 mm |