




Anneks PalmakoHeidi 11,7 m2
fra76 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Rommelig laftet anneks / hagestue i 44 mm maskinlaft. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler. Gulv er inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Rommelig laftet anneks / hagestue i 44 mm maskinlaft. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler. Gulv er inkludert.
Hyttene er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Å bruke laftekonstruksjon er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at man slipper skruer og spiker for å bygge sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring.
Hyttene leveres i deler og med alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Veggene er også forberedt for isolasjon ved behov. Hytten er ikke klassifisert for snøsoner - hold derfor taket rent for større mengder snø.
Hyttene leveres i deler og med alle nødvendige festeelementer. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Veggene er også forberedt for isolasjon ved behov. Hytten er ikke klassifisert for snøsoner - hold derfor taket rent for større mengder snø.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Sesong | Sommer |
| Glass | 2-Lags |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 4300 mm |
| Høyde | 2440 mm |
| Gulvflate | 11,7 |
| Areal | 12,3 m² |
| Antall Rom | 1 st |
| Bredde | 3200 mm |
| Insulation | Nei |
| Design | Byggelement, Laftet |
| Produkttype | Anneks, Hytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Takdesign | Pulttak |
| Serie | Heidi |