





Anneks PalmakoIris 11,1 m2
fra52 792 krfra65 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Tradisjonell hytte med vegger i 28 mm laft. Dørene og åpningsvinduet leveres med 2 lags isolerglass. Hytta leveres som byggesett.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet, spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Tømmerstabling er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt unngår skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som stables sammen med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Veggene er også forberedt for isolering ved behov.
Hytta Iris er laget av 44 mm tømmer med vindtette dobbelhaksknuter. Hytta har en halvglasert dobbeltdør med limtrekarm, sylinderlås og rustfritt stål som beskytter terskelen. To utgående vinduer med enkelglass. Veggdetaljer med dobbelhaksknuter. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 19 mm impregnerte bord til terrasse
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 2 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hytta Iris er laget av 44 mm tømmer med vindtette dobbelhaksknuter. Hytta har en halvglasert dobbeltdør med limtrekarm, sylinderlås og rustfritt stål som beskytter terskelen. To utgående vinduer med enkelglass. Veggdetaljer med dobbelhaksknuter. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 19 mm impregnerte bord til terrasse
- Tak og gulv av bord med not og fjær
- 2 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 4100 mm |
| Høyde | 2510 mm |
| Bredde | 3200 mm |
| Areal | 11,7 m² |
| Produkttype | Anneks, Hytte |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Sommer |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 11,1 |
| Antall Rom | 1 st |
| Insulation | product_attribute_nei |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Glass | 2-Lags |
| Takdesign | Saltak |
| Design | Byggelement |
| Serie | Iris |
