








Anneks PalmakoIris 11,1 m2Hvit/Mørkegrå
Nyhet
15% MED KODE: VÅR15%
84 990 kr
Farge
Beskrivelse
Tradisjonell hytte med vegger i 28 mm laft. Dørene og åpningsvinduet leveres med 2 lags isolerglass. Hytta leveres som byggesett.
Fabrikkmalte hytter
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne malingsroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å tilby en malekvalitet som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalt?
- Tid- og kostnadseffektivt: Maling er en møysommelig og kostbar oppgave. Våre ferdigmalete bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lenger levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold som sikrer et tørt og optimalt miljø for maling.
- Umiddelbar beskyttelse: Fra installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørsforhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og akcentfargen.
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne malingsroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å tilby en malekvalitet som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalt?
- Tid- og kostnadseffektivt: Maling er en møysommelig og kostbar oppgave. Våre ferdigmalete bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lenger levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold som sikrer et tørt og optimalt miljø for maling.
- Umiddelbar beskyttelse: Fra installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørsforhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og akcentfargen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119612 |
| Produkttype | Hytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 11,1 |
| Farge | Hvit/Mørkegrå |
| Takdesign | Saltak |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 4100 mm |
| Høyde | 2510 mm |
| Areal | 11,7 m² |
| Antall Rom | 1 st |
| Bredde | 3200 mm |
| Insulation | Nei |
| Sesong | Sommer |
| Glass | 2-Lags |
| EAN-nr | 4743142036334 |





