


Anneks PalmakoLisa 14,2 m2
fra75 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Laftet anneks / hagestue med moderne skråtak og to doble foldedører i front. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Varemerke
Beskrivelse
Laftet anneks / hagestue med moderne skråtak og to doble foldedører i front. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert alt av festemidler.
Hytt Lisa er laget av 44 mm kubisk tømmer med vindtette dobbelthakknuter. Hytten har en helglasset dobbeldør med limtredørkarm, sylinderlås og rustfritt stål som beskytter terskelen. To utgående vinduer med enkelglass. Kraftige dypimpregnerte grunnbalk som gir huset stabilitet og en lang levetid. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet gulv og tak av råspont
- Tak og gulv av spikret planker
- 2 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet gulv og tak av råspont
- Tak og gulv av spikret planker
- 2 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 4700 mm |
| Høyde | 2440 mm |
| Gulvflate | 14,2 |
| Areal | 14,9 m² |
| Bredde | 3500 mm |
| Max Snølast | 1,5 kg/m² |
| Design | Byggelement, Laftet |
| Produkttype | Anneks, Hytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Antracit/Grå, Hvit dippet, Hvit/Lyesgrå, Hvit/Mørkegrå, Mørkegrå/Antracit, Ubehandlet Tre |
| Takdesign | Pulttak |
| Serie | Lisa |