





Anneks PalmakoSally 10,2 m2
fra47 192 krfra58 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som knuttimres sammen og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
Dette er inkludert
- Veggdetaljer med dobbelhakknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjøler
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dobbeltdør og vinduer med sprosser
- Sidehengslet vridvindu med dryppkant
- Beskyttelsestak
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- Veggdetaljer med dobbelhakknuter
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjøler
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dobbeltdør og vinduer med sprosser
- Sidehengslet vridvindu med dryppkant
- Beskyttelsestak
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Lengde | 3200 mm |
| Høyde | 2630 mm |
| Bredde | 3800 mm |
| Areal | 10,8 m² |
| Produkttype | Hytte, Stuga |
| Materiale | Tre, Trä |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 10,2 |
| Farge | Impregnerad transparent, Ljusgrå/Antracit, Ljusgrå/Vit, Mørkegrå/Antracit, Mörkgrå/Vit, Obehandlat trä |
| Glass | Isolerglas 3-9-3, Isolerglass 3-9-3 |
| Takdesign | Sadeltak, Saltak |
| Serie | Sally |
