


Anneks PalmakoSusanna 12,4 m2Hvit dyppet
Nyhet
81 900 kr
Farge: Hvit dippet

Susanna 12,4 m2
Hvit dyppet81 900 kr
- Nyhet – kommer 10.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Anneks med overbygget inngangsparti i 44 mm laft. Dobbel inngangsdør og 3 åpningsbare vinduer. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
Hytta er laget av langsomtvoksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Å bygge med laftet tømmer er den mest tradisjonelle metoden for å bygge hytter og kommer med mange fordeler, som for eksempel at du helt kan unngå skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Veggene er også forberedt for isolasjon ved behov.
Hytte Susanna er laget av 44 mm laftet tømmer med vindtette dobbelthakkede lafteknuter og 150 cm takutstikk over inngangen. Hytta har en dobbeltdør med limtrekarm, sylinderlås og rustfri plate som beskytter terskelen, samt sprossede, roterbare 2-glassvinduer. Kraftige dybdeimpregnerte grunnbalkonger som gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 19 mm høvlede impregnerte bord til terrasse
- Tak og gulv av spontede bord
- 3 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også en forbedret utseende. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Hytte Susanna er laget av 44 mm laftet tømmer med vindtette dobbelthakkede lafteknuter og 150 cm takutstikk over inngangen. Hytta har en dobbeltdør med limtrekarm, sylinderlås og rustfri plate som beskytter terskelen, samt sprossede, roterbare 2-glassvinduer. Kraftige dybdeimpregnerte grunnbalkonger som gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- 19 mm høvlet råspontgulv
- 19 mm høvlede impregnerte bord til terrasse
- Tak og gulv av spontede bord
- 3 stk vinduer
- 1 stk ytterdør
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også en forbedret utseende. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 102467 |
| Farge | Hvit dippet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Type | Hytte |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Areal | 15,3 m2 |
| Gulvflate | 12,4 m2 |
| Høyde | 2630 mm |
| Insulation | Nei |
| Lengde | 3200 mm |
| Veranda | Ja |
| Antall Rom | 1 st |
| Bredde | 5300 mm |
| Glass | Isolerglass 3-9-3 |
| Sesong | Sommer |
| EAN-nr | 4743142051214 |


