





Anneks PalmakoSusanna 12,4 m2Ubehandlet tre
66 215 kr77 900 kr
Spar 15 %
Kampanje
6h igjen!
Farge: Ubehandlet Tre

Susanna 12,4 m2
Ubehandlet tre66 215 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Anneks med overbygget inngangsparti i 44 mm laft. Dobbel inngangsdør og 3 åpningsbare vinduer. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
Produktbeskrivelse
- Tak og gulvbord med not og fjær
- Lav dørterskel dekt med rustfritt stål
- Monteringssett
- Vippe og dreievindu
- Vindustøttestag
- Dørhengsler 3D, justerbare langs x, y og z-aksen
- Maskinlaftet tømmer med laftespor for bedre beskyttelse mot vær og vind
- Laminert dørramme
- Sylinderlås
- Vindu med vannrenne
- Behandlede fundamentbjelker
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Mål
Utvendig areal: 15,3 m2
Innvendig areal: 12,4 m2
Snølast 150 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
Annekset leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandling i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
- Tak og gulvbord med not og fjær
- Lav dørterskel dekt med rustfritt stål
- Monteringssett
- Vippe og dreievindu
- Vindustøttestag
- Dørhengsler 3D, justerbare langs x, y og z-aksen
- Maskinlaftet tømmer med laftespor for bedre beskyttelse mot vær og vind
- Laminert dørramme
- Sylinderlås
- Vindu med vannrenne
- Behandlede fundamentbjelker
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Mål
Utvendig areal: 15,3 m2
Innvendig areal: 12,4 m2
Snølast 150 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
Annekset leveres ubehandlet, og vi anbefaler overflatebehandling i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Det er en fordel å grunne laftebordene før montering for optimal beskyttelse i laftesporene. Husk å male døra på begge sider.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 102465 |
| Farge | Ubehandlet Tre |
| Design | Byggelement |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Saltak |
| Serie | Susanna |
| Type | Anneks |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Areal | 15,3 m2 |
| Gulvflate | 12,4 m2 |
| Høyde | 2630 mm |
| Insulation | Nei |
| Lengde | 3200 mm |
| Veranda | Ja |
| Antall Rom | 1 st |
| Bredde | 5300 mm |
| Glass | Isolerglass 3-9-3 |
| Sesong | Sommer |
| EAN-nr | 4743142000533 |
| Nobb | 53348835 |


