









Gjestehytte PalmakoElla 13,5 m2Hvit dyppet
Nyhet
46 900 kr
Farge: Hvit dippet

Ella 13,5 m2
Hvit dyppet46 900 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koselig laftet hagestue kombinert sidebod. Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner.
Boden kan benyttes til oppbevaring av hagemøbler og hageredskaper.
En teknikk som er enkel selv for deg helt uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som knuttimres sammen og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte.
Produktinformasjon
- Vegger med dobbelhakknuter 28mm
- Tak av fjølbrædder
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glassede dører
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Produktinformasjon
- Vegger med dobbelhakknuter 28mm
- Tak av fjølbrædder
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glassede dører
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 108221 |
| Farge | Hvit dippet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Pulttak |
| Type | Hytte |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Areal | 13,5 m2 |
| Gulvflate | 13 m2 |
| Høyde | 2140 mm |
| Lengde | 3200 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 4700 mm |
| Glass | 4 mm |
| EAN-nr | 4743142059753 |



