







Gjestehytte PalmakoEmma 10,4 M2Hvit/Lyesgrå
Nyhet
67 990 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!Farge: Hvit/Lyesgrå
Beskrivelse
Koselig og romslig laftet Gjestehytte. Perfekt som ekstrarom til tenåringen, familie eller venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Fabrikkmalte hytter
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne maleroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å levere en malekvalitet som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalte?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en arbeidskrevende og kostbar oppgave. Våre ferdigmalte bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lengre levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold som sikrer et tørt og optimalt miljø for maling.
- Umiddelbar beskyttelse: Fra installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørs forhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Vi har gjort betydelige investeringer i moderne maleroboter som gjør det mulig for oss å male komplekse produkter som tømmerhytter så nøyaktig som vi har programmert dem til å gjøre, i et kontrollert miljø. Dette gjør det mulig for oss å levere en malekvalitet som ville være svært vanskelig å oppnå ved maling etter montering.
Hvorfor velge fabrikkmalte?
- Tids- og kostnadseffektivt: Maling er en arbeidskrevende og kostbar oppgave. Våre ferdigmalte bygninger erstatter behovet for at du må gjøre dette arbeidet selv.
- Lengre levetid: Fabrikkmalte bygninger har en lengre levetid enn de som males etter montering fordi våre bygninger males under kontrollerte forhold som sikrer et tørt og optimalt miljø for maling.
- Umiddelbar beskyttelse: Fra installasjonstidspunktet er bygningen din beskyttet mot fukt, noe som er avgjørende med tanke på det uforutsigbare været.
- Uniform omfattende dekning: Oppnår et jevnt lag som er umulig å replikere med manuell maling.
For maling av Palmakos hageprodukter brukes vannbasert fasademaling av høy kvalitet, noe som garanterer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet under utendørs forhold.
Fargekombinasjonen består av hovedfargen og aksentfargen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119523 |
| Produkttype | Hytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 34 mm |
| Gulvflate | 10,4 |
| Farge | Hvit/Lyesgrå |
| Takdesign | Saltak |
| Veranda | Nei |
| Lengde | 3800 mm |
| Høyde | 2570 mm |
| Areal | 10,8 m² |
| Bredde | 3200 mm |
| Glass | 4 mm |
| EAN-nr | 4743142034002 |




