


Grillhytte PalmakoEva 11,4 m2
fra75 990 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
En grillhytte er en perfekt for trivelige sammenkomster med gode venner og familie hele året.
Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
Grill med pipe bestilles separat.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
Grill med pipe bestilles separat.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Produktinformasjon
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak av fjølbrød
- 19mm gulvbord
- Ferdige takelementer
- Dørkarm av limtre
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak av fjølbrød
- 19mm gulvbord
- Ferdige takelementer
- Dørkarm av limtre
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Veranda | Nei |
| Høyde | 3460 mm |
| Gulvflate | 11,4 |
| Areal | 11,9 m² |
| Bredde | 3790 mm |
| Lengde | 3790 mm |
| Produkttype | Grillhytte |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Farge | Hvit dippet, Ubehandlet Tre |
| Takdesign | Paraplytak |
| Serie | Eva |
