


Grillhytte PalmakoEva 11,4 m2Hvit dyppet
Nyhet
71 900 kr
Farge: Hvit dippet

Eva 11,4 m2
Hvit dyppet71 900 kr
- Nyhet – kommer 10.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
En grillhytte er en perfekt for trivelige sammenkomster med gode venner og familie hele året.
Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
Grill med pipe bestilles separat.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Leveres som byggesett inkludert gulv og alt av festemidler.
Grill med pipe bestilles separat.
Valgfritt taktekke (f.eks. shingel) kjøpes separat.
Produktinformasjon
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak av fjølpanel
- 19mm gulvbord
- Ferdige tak elementer
- Dørkarm av limtre
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres uomalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også forbedre utseendet. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak av fjølpanel
- 19mm gulvbord
- Ferdige tak elementer
- Dørkarm av limtre
- Isolerglass
- Sylinderlås
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres uomalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også forbedre utseendet. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 104598 |
| Farge | Hvit dippet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Paraplytak |
| Type | Grillhytte |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Areal | 11,9 m2 |
| Gulvflate | 11,4 m2 |
| Høyde | 3460 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 3790 mm |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| EAN-nr | 4743142052778 |


