

















Hagestue PalmakoLenna 16,6 m2 Set 402 SlideBehandling: Impregnert transparent
Nyhet
108 792 kr 135 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Design
Farge: Impregnert

Lenna 16,6 m2 Set 402 Slide
Behandling: Impregnert transparent 108 792 kr
- Nyhet – kommer 12.06.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
Varemerke
Beskrivelse
Nyt livet ute og forleng sommeren med minst 4 måneder med en hagestue fra Palmako!
Perfekt som samlingspunkt for god mat og drikke eller sosiale sammenkomster med famile eller venner. De store skyvedørene slipper inn sol og varme når du ønsker, og kan lukkes om været ikke er det beste. Du har fortsatt en deilig ute-følelse, og maten smaker enda bedre.
3 store skyvedører slipper inn lys og varme. Skyvedørene i glass og aluminium er vedlikeholdsfrie og kan åpnes begge veier. Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et slitesterkt og høykvalitetsmateriale som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene.
Byggesettet leveres med alle nødvendige deler og festeelementer, noe som gjør det enkelt å montere korrekt.
Laget av nordisk gran med 120x120 mm sterke limtrebjelker og 19 mm takbord. Låsbare skyvedører i 4 mm herdet glass og aluminium. 28 mm veggstokker.
Slide
- 4 mm herdet glass
- Skyveglasspartier med to eller tre blader
- Solide aluminiumsskinner for myk skyvedørbevegelse
- Antrasittgrå RAL7016, glansverdi 30%
- Uten varmeisolasjon
- Dobbel tetningsliste rundt glasset i aluminiumsrammen
- Moderne slankt profilsystem
- Skjult drenering
- Pakninger i alle hjørneforbindelser
- Sikkerhetsplugger for dørblader - sikkerhetssystem som forhindrer at dørene løftes ut
- Aluminium vindlås med dobbel tetning for alle skyvedører (interlocking system)
- Innfelt håndtak med sylinderlås
Taktekking, gulv og trebjelkegrunn er ikke inkludert, men kan kjøpes som tillegg.
For maling av Palmako hageprodukter brukes høykvalitets vannbasert fasademaling, noe som sikrer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet i utendørsforhold. Alle tre detaljer er malt fra alle sider. RAL 9016.
- Vegg høyde: 210 mm
- Tak overheng: 200 mm
Byggesettet leveres med alle nødvendige deler og festeelementer, noe som gjør det enkelt å montere korrekt.
Laget av nordisk gran med 120x120 mm sterke limtrebjelker og 19 mm takbord. Låsbare skyvedører i 4 mm herdet glass og aluminium. 28 mm veggstokker.
Slide
- 4 mm herdet glass
- Skyveglasspartier med to eller tre blader
- Solide aluminiumsskinner for myk skyvedørbevegelse
- Antrasittgrå RAL7016, glansverdi 30%
- Uten varmeisolasjon
- Dobbel tetningsliste rundt glasset i aluminiumsrammen
- Moderne slankt profilsystem
- Skjult drenering
- Pakninger i alle hjørneforbindelser
- Sikkerhetsplugger for dørblader - sikkerhetssystem som forhindrer at dørene løftes ut
- Aluminium vindlås med dobbel tetning for alle skyvedører (interlocking system)
- Innfelt håndtak med sylinderlås
Taktekking, gulv og trebjelkegrunn er ikke inkludert, men kan kjøpes som tillegg.
For maling av Palmako hageprodukter brukes høykvalitets vannbasert fasademaling, noe som sikrer utmerket værbestandighet og langvarig holdbarhet i utendørsforhold. Alle tre detaljer er malt fra alle sider. RAL 9016.
- Vegg høyde: 210 mm
- Tak overheng: 200 mm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 111373 |
| Design | Byggesett |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |
| Type | Uterum |
| Materiale | Tre |
| For Takfall | 0-15 grader ° |
| Lengde | 5880 mm |
| Høyde | 2450 mm |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Gulvflate | 16,6 m2 |
| Bredde | 3000 mm |
| Total høyde | 245 cm |
| Serie | Lenna |
| Takstorlek | 21,4 |
| Treslag | Gran |
| Farge | Impregnert |
| Takdesign | Pulttak |
| Areal | 17,6 m2 |
| EAN-nr | 4743142024997 |





