


















Hytte PalmakoAndrea 8,0 m2 PlusImpregnert transparent
Nyhet
71 990 kr
Farge: Impregnert

Andrea 8,0 m2 Plus
Impregnert transparent71 990 kr
- Nyhet – kommer 15.05.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Palmako sin hytte Andrea 7,5 m² Slide Plus er et moderne hagehus med 44 mm tykke vegger, flatt tak og 24 mm herdet energiglass i aluminium i skyvedørene.
Hytta Andrea er både sjarmerende og allsidig, designet for å løfte uteområdet med både stil og funksjonalitet. Skyvedører i aluminium gir enkel adkomst, og sammen med et gulv-til-tak-vindu på siden får rommet et rikelig og behagelig lysinnslipp.
Varemerke
Beskrivelse
Palmako sin hytte Andrea 7,5 m² Slide Plus er et moderne hagehus med 44 mm tykke vegger, flatt tak og 24 mm herdet energiglass i aluminium i skyvedørene.
Hytta Andrea er både sjarmerende og allsidig, designet for å løfte uteområdet med både stil og funksjonalitet. Skyvedører i aluminium gir enkel adkomst, og sammen med et gulv-til-tak-vindu på siden får rommet et rikelig og behagelig lysinnslipp.
Skyvedørene i aluminium er lette å vedlikeholde og kan åpnes begge veier. De har 24 mm (4 mm herdet sikkerhetsglass - 16 mm luftspalte - 4 mm herdet sikkerhetsglass) herdet dobbeltglass montert i solide aluminiumsprofiler, med rammesystem i full bredde. Dobbeltglasset har en spesiell belegg som reflekterer varmen tilbake inn i rommet og reduserer varmen fra solen, dette systemet kalles energiglass. Skyvedørene er låsbare.
Hytteleveransen er et gjør-det-selv-sett som kommer med en monteringsmanual. Vær nøye med å lese instruksjonene nøye før du begynner monteringen. Alle detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør det enkelt å montere.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet.
Produktinfo
- Farge: Impregnert transparent
- Mål inv/utv: 7,5 / 8,0 m²
- Mål: 340x352 cm
- Vegghøyde: 217 cm
- Total høyde: 249 cm
- Veggtjukkelse: 44 mm
- Skyvedører: aluminium, 24 mm herdet dobbeltglass (4-16-4 mm)
- Moderne hjørneforbindelse
- FSC-sertifisert
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med ferdigkuttede detaljer
- Impregnerte grunnbjelker
- Spontede tak- og gulvbord
- Monteringsbeslag
- Skyvedører
OBS! Takbelegg, pappspiker for takmaterialer og takavvanning er ikke inkludert, men kan kjøpes som tilleggsvalg.
Hytteleveransen er et gjør-det-selv-sett som kommer med en monteringsmanual. Vær nøye med å lese instruksjonene nøye før du begynner monteringen. Alle detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør det enkelt å montere.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet.
Produktinfo
- Farge: Impregnert transparent
- Mål inv/utv: 7,5 / 8,0 m²
- Mål: 340x352 cm
- Vegghøyde: 217 cm
- Total høyde: 249 cm
- Veggtjukkelse: 44 mm
- Skyvedører: aluminium, 24 mm herdet dobbeltglass (4-16-4 mm)
- Moderne hjørneforbindelse
- FSC-sertifisert
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med ferdigkuttede detaljer
- Impregnerte grunnbjelker
- Spontede tak- og gulvbord
- Monteringsbeslag
- Skyvedører
OBS! Takbelegg, pappspiker for takmaterialer og takavvanning er ikke inkludert, men kan kjøpes som tilleggsvalg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119318 |
| Sertifisering | FSC Mix 70% |
| Produkttype | Hytte |
| Materiale | Nordisk gran |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 7,5 |
| Takstorlek | 11,7 |
| Farge | Impregnert |
| Takdesign | Pulttak |
| Høyde | 2490 mm |
| Areal | 8 m² |
| Vinkel | 4,9 ° |
| Max Snølast | 1,8 kg/m² |
| Bredde | 2700 mm |
| Lengde | 2960 mm |
| Høyde | 249 cm |
| Glass | Slide Pro 2-lagers glass |
| Montering | Byggesett |
| EAN-nr | 4743142040614 |







