







Hytte PalmakoClaudia Pent 20,1 m2Ubehandlet
Nyhet
78 392 kr97 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Farge: Ubehandlet

Claudia Pent 20,1 m2
Ubehandlet78 392 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Palmako sin hytte Claudia 19,4 m² har et takdesign i klassisk klokkehusstil. Mens mange kunder setter pris på det elegante taket i viktoriansk stil, foretrekker andre et enklere tak. Av denne grunn er montering av takkvisten valgfri.
Claudia-hytta er det ideelle rommet for å dyrke hobbyene dine, bruke den som kunststudio, håndverkssalong eller verksted. Du kan også forvandle den til et treningsstudio, yogarom eller lager i hagen din. Hytta Claudia tilbyr et romslig og allsidig miljø, noe som gjør den til det perfekte valget for et hjemmekontor, en gjestehytte eller en koselig samlingsplass for venner og familie.
Med sin lave takdesign på under 2,5 m, smelter denne hytta uten anstrengelse inn i omgivelsene.
Produktet er et gjør-det-selv-sett som kommer med en monteringsmanual. Sørg for å lese instruksjonene nøye før du begynner monteringen. Alle detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør den enkel å montere. Den tradisjonelle laftekonstruksjonsmetoden eliminerer behovet for skruer og spiker, noe som sikrer et rent, spiker/skruehullfritt utseende.
Leveransen inkluderer hyttegulv, behandlede grunnregler og alle nødvendige festemidler. Takbelegg må kjøpes som tillegg.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet.
Produktinfo
- Farge: Ubehandlet tre
- Mål innv/utv: 19,4 /20,1 m²
- Mål: 578x425 cm
- Vegghøyde: 210 cm
- Total høyde: 249 cm
- Veggtjukkelse: 44 mm
- Type vindusglass: isolerglass 3-6-3 mm
- Utadåpnende vinduer
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med ferdigkuttede detaljer
- Impregnerte grunnbjelker
- Spontede tak- og gulvbord
- Monteringsbeslag
MERK! Takbelegg, pappspiker for takmateriale og takavvanningsutstyr er ikke inkludert, men kan kjøpes som tilvalg.
Med sin lave takdesign på under 2,5 m, smelter denne hytta uten anstrengelse inn i omgivelsene.
Produktet er et gjør-det-selv-sett som kommer med en monteringsmanual. Sørg for å lese instruksjonene nøye før du begynner monteringen. Alle detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør den enkel å montere. Den tradisjonelle laftekonstruksjonsmetoden eliminerer behovet for skruer og spiker, noe som sikrer et rent, spiker/skruehullfritt utseende.
Leveransen inkluderer hyttegulv, behandlede grunnregler og alle nødvendige festemidler. Takbelegg må kjøpes som tillegg.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet.
Produktinfo
- Farge: Ubehandlet tre
- Mål innv/utv: 19,4 /20,1 m²
- Mål: 578x425 cm
- Vegghøyde: 210 cm
- Total høyde: 249 cm
- Veggtjukkelse: 44 mm
- Type vindusglass: isolerglass 3-6-3 mm
- Utadåpnende vinduer
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med ferdigkuttede detaljer
- Impregnerte grunnbjelker
- Spontede tak- og gulvbord
- Monteringsbeslag
MERK! Takbelegg, pappspiker for takmateriale og takavvanningsutstyr er ikke inkludert, men kan kjøpes som tilvalg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 119337 |
| Type | Hytte |
| Materiale | Nordisk gran |
| Høyde | 2490 mm |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 19,4 m2 |
| Vinkel | 7,9 ° |
| Takstorlek | 25,2 |
| Farge | Ubehandlet |
| Montering | Byggesett |
| Takdesign | Saltak |
| Max Snølast | 1 kg/m² |
| Bredde | 4000 mm |
| Lengde | 5500 mm |
| Areal | 20,1 m2 |
| Høyde | 249 cm |
| EAN-nr | 4743142040416 |









