






Hytte PalmakoClaudia Pent 20,1 m2Malt grå RAL7012 + Antrasitt RAL7016
Nyhet
100 792 kr 125 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Farge: Gråmix

Claudia Pent 20,1 m2
Malt grå RAL7012 + Antrasitt RAL7016 100 792 kr
- Nyhet – kommer 19.06.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Palmako sin hytte Claudia 19,4 m² har et takdesign i klassisk klokkehusstil. Mens mange kunder setter pris på det elegante taket i viktoriansk stil, foretrekker andre et enklere tak. Av denne grunn er montering av takkvisten valgfri.
Claudia-hytta er et ideelt sted for å dyrke hobbyene dine, bruke den som kunststudio, håndverksalun eller verksted. Du kan også forvandle den til et treningsstudio, yogastudio eller lager i hagen din. Claudia-hytta tilbyr et romslig og allsidig miljø, noe som gjør den til det perfekte valget for et hjemmekontor, en gjestehytte eller et koselig samlingssted for venner og familie.
Med sin lave takdesign under 2,5 m smelter denne hytta ubesværet inn i omgivelsene.
Produktet er et gjør-det-selv-sett som kommer med en monteringsmanual. Sørg for å lese instruksjonene nøye før du begynner monteringen. Alle detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør det enkelt å montere. Den tradisjonelle krysslaftede konstruksjonsmetoden eliminerer behovet for skruer og spiker, noe som sikrer et rent utseende uten spiker/skruhull.
Leveransen inkluderer hyttegulv, behandlede grunnbjelker og alle nødvendige festemidler. Takbelegg må kjøpes som tillegg.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet.
Produktinfo
- Farge: Malt grå RAL7012 + antrasitt RAL7016
- Mål innv/utv: 19,4 /20,1 m²
- Mål: 578x425 cm
- Vegg høyde: 210 cm
- Total høyde: 249 cm
- Veggtjukkelse: 44 mm
- Type vindusglass: isolerglass 3-6-3 mm
- Utadslående vinduer
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med ferdigkuttede detaljer
- Impregnerte grunnbjelker
- Spontede tak- og gulvbord
- Monteringsbeslag
NB! Takbelegg, pappspiker for takmateriale og takavvanningsutstyr er ikke inkludert, men kan kjøpes som tilvalg.
Med sin lave takdesign under 2,5 m smelter denne hytta ubesværet inn i omgivelsene.
Produktet er et gjør-det-selv-sett som kommer med en monteringsmanual. Sørg for å lese instruksjonene nøye før du begynner monteringen. Alle detaljer er ferdigkuttet, noe som gjør det enkelt å montere. Den tradisjonelle krysslaftede konstruksjonsmetoden eliminerer behovet for skruer og spiker, noe som sikrer et rent utseende uten spiker/skruhull.
Leveransen inkluderer hyttegulv, behandlede grunnbjelker og alle nødvendige festemidler. Takbelegg må kjøpes som tillegg.
Hytta er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet.
Produktinfo
- Farge: Malt grå RAL7012 + antrasitt RAL7016
- Mål innv/utv: 19,4 /20,1 m²
- Mål: 578x425 cm
- Vegg høyde: 210 cm
- Total høyde: 249 cm
- Veggtjukkelse: 44 mm
- Type vindusglass: isolerglass 3-6-3 mm
- Utadslående vinduer
- Garanti: 5 år
Inkludert i leveransen
- Byggesett med ferdigkuttede detaljer
- Impregnerte grunnbjelker
- Spontede tak- og gulvbord
- Monteringsbeslag
NB! Takbelegg, pappspiker for takmateriale og takavvanningsutstyr er ikke inkludert, men kan kjøpes som tilvalg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 120175 |
| Type | Hytte |
| Materiale | Nordisk gran |
| Høyde | 2490 mm |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 19,4 m2 |
| Vinkel | 7,9 ° |
| Takstorlek | 25,2 |
| Farge | Gråmix |
| Montering | Byggesett |
| Takdesign | Saltak |
| Max Snølast | 1 kg/m² |
| Bredde | 4000 mm |
| Lengde | 5500 mm |
| Areal | 20,1 m2 |
| Høyde | 249 cm |
| EAN-nr | 4743142042588 |









