




Lekestue LuomanLillevilla Peukaloinen 3,73 m2
11 999 kr14 100 kr
Spar 15 %
Kampanje
66h igjen!

Lillevilla Peukaloinen 3,73 m2
11 999 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 3-4 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Lillevilla Peukaloinen er et moderne og trygt lekehus. Lekehuset har et vindu som er laget av polykarbonat. Lillevilla Peukaloinen har en veggtykkelse på 16 mm og et areal på 3,7 m 2 . Takhøyden i denne modellen er 1,98 meter, slik at den også passer for voksne.
Leveranseinnhold:
Produktpakken inneholder i tillegg til treverk, vinduer og dør,beslag, spiker og skruer. Takmaterialet er ikke inkludert i leveransen.
Takmaterialet må legges umiddelbart etter at bygningen er satt opp. Vi anbefaler shingel eller takpapp som takmateriale.
Delene til lekestuen er maskinbearbeidet på fabrikken. Men siden det dreier seg om en konstruksjon, bør du ha de vanligste verktøyene for montering tilgjengelig, som målebånd, vater, hammer, sag, skrutrekker og bor.
NB! Takmateriale medfølger ikke.
Behandling
Beskyttelsesbehandlingen av bygget skal utføres umiddelbart etter at bygget er oppført, dersom vær og forhold tillater det. Ventilerende beskyttende behandlingsmidler for tømmerflater skal brukes til beskyttelsesbehandling. Maling som danner en plastfilm, som ikke ventilerer, skal ikke brukes.
Produktpakken inneholder i tillegg til treverk, vinduer og dør,beslag, spiker og skruer. Takmaterialet er ikke inkludert i leveransen.
Takmaterialet må legges umiddelbart etter at bygningen er satt opp. Vi anbefaler shingel eller takpapp som takmateriale.
Delene til lekestuen er maskinbearbeidet på fabrikken. Men siden det dreier seg om en konstruksjon, bør du ha de vanligste verktøyene for montering tilgjengelig, som målebånd, vater, hammer, sag, skrutrekker og bor.
NB! Takmateriale medfølger ikke.
Behandling
Beskyttelsesbehandlingen av bygget skal utføres umiddelbart etter at bygget er oppført, dersom vær og forhold tillater det. Ventilerende beskyttende behandlingsmidler for tømmerflater skal brukes til beskyttelsesbehandling. Maling som danner en plastfilm, som ikke ventilerer, skal ikke brukes.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Luoman |
|---|---|
| Art.Nr. | 0116 16 233 00 |
| Areal | 3,73 m² |
| Farge | Ubehandlet |
| Design | Løst tømmer |
| Høyde | 1980 mm |
| Lengde | 2330 mm |
| Materiale | Tre |
| Max Snølast | 0,5 kg/m² |
| Takdesign | Asymmetrisk |
| Antall Rom | 1 st |
| Type | Lekehus |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Bredde | 1600 mm |
| Treslag | Gran/Furu |
| Garanti | 1 år |
| Serie | Lillevilla |
| Loft | Ja |
| Veranda | Nei |
| Areal | 3,73 m2 |
| EAN-nr | 6418635048979 |
