

















Marie 5,5 m2
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Beskrivelse
Leveres ubehandlet, og vi anbefaler å overflatebehandle det i ønskede farger umiddelbart etter montering for å beskytte treverket mot fukt, sopp m.m. Produsert etter gjeldende CE-regler for ditt barns sikkerhet, samt er TUV-godkjent.
Dokument
Kundeomtale
Håkon L
Verifisert kunde
Alt fra leveranse til ferdig oppsatt lekehus var en gøyall prosess. En stor palle ankom; når denne pakkes ut vil jeg anbefale å forsøke å sortere de løse elementene. Det sparte meg for mye tid spesielt i den senere delen av byggeprosessen. Har satt opp huset alene - tidvis hadde det vært fordelaktig å være to - men det var en smertefri prosess. Anbefaler også å lese neste side av manualen før du setter i gang med steget du er på, det hjelper med hvordan man skal tenke «visse detaljer» - som taklister og endebord. Valgte selv å gå for shingel på taket - slik huset står fikk jeg hvilt en lang stige oppå taket og hadde til enhver god tilgang til hele taket. Anbefales. Ungene har kost seg masse under alle stegene av prosessen. Jeg fikk overtenning da jeg bygde taket og gjorde det før jeg satt opp rekkverket til hemsen. Det anbefales ikke - ordne rekkverket så snart du har tak å feste det til. Kult hus; har fått masse komplimenter fra forbipasserende under byggeprosessen; byggingen, inkl. taket, tok meg seks dager med 2-3 timer effektiv byggetid hver dag. Anbefales absolutt!
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 108997 |
| Produkttype | Lekstuga |
| Materiale | Trä |
| Lengde | 2860 mm |
| Høyde | 2340 mm |
| Veggtykkelse | 16 mm |
| Gulvflate | 5,4 |
| Areal | 5,5 m² |
| Bredde | 1930 mm |
| Farge | Obehandlad |
| Glass | Plexiglas |
| Takdesign | Sadeltak |
| Veranda | Nei |
| EAN-nr | 4743142099605 |
| Nobb | 57216335 |