
Lysthus PalmakoHanna 14,1 m2
fra71 992 krfra89 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Romantisk og idyllisk lysthus som skaper atmosfære i hagen. Det perfekte samlingspunktet med famile og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett i kraftig 44 mm laft, inkludert gulv og alt av festemidler.
Lysthus i nordisk gran som har 2-glassvinduer som både kan åpnes og har sprosser, samt sprossede dobbeltdører med limtrekarm og sylinderlås. Kraftige dybdeimpregnerte grunnbalkene gir huset stabilitet og lang levetid. 5 års garanti.
Dette inkluderer
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak elementer i 16 mm råspont
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av fjølet planker
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette inkluderer
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak elementer i 16 mm råspont
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av fjølet planker
- Forankringsstenger
- Monteringssett
MERK! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Høyde | 3710 mm |
| Bredde | 4210 mm |
| Lengde | 4210 mm |
| Areal | 14,7 m2 |
| Design | Byggelement, Laftet |
| Type | Paviljong |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 14,1 m2 |
| Areal | 14,7 m² |
| Farge | Hvit dippet, Ubehandlet Tre |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Takdesign | Paraplytak |
| Max Snølast | 1,3 kg/m² |
| Serie | Hanna |
