
Lysthus PalmakoHanna 20,3 m2
fra86 392 krfra 107 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stort og rommelig lysthus med plass til alle. Det perfekte samlingspunktet med famile og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett i kraftig 44 mm laft, inkludert gulv og alt av festemidler.
Paviljong i nordisk gran med 44 mm laftet tømmer og vindtette dobbelhakket tømmerknuter. Paviljongen har 2-lags vinduer som både er åpne og sprosset, samt sprosset dobbeldør med limtrekarm og sylinderlås. Kraftige dypimpregnerte grunnbjelker gir huset stabilitet og en lang levetid. 5 års garanti.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak-elementer i 16 mm råspont
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av fjølbrædder
- Forankringsstenger
- Monteringssett
Merk! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dette er inkludert
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak-elementer i 16 mm råspont
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av fjølbrædder
- Forankringsstenger
- Monteringssett
Merk! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Veranda | Nei |
| Høyde | 3710 mm |
| Bredde | 4210 mm |
| Lengde | 5710 mm |
| Areal | 21 m2 |
| Design | Byggelement, Laftet |
| Type | Paviljong |
| Materiale | Tre |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Gulvflate | 20,3 m2 |
| Areal | 21 m² |
| Farge | Hvit dippet, Ubehandlet Tre |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| Takdesign | Paraplytak |
| Serie | Hanna |
