





Lysthus PalmakoHanna 20,3 m2Hvit dyppet
Nyhet
100 900 kr
Farge: Hvit dippet

Hanna 20,3 m2
Hvit dyppet 100 900 kr
- Nyhet – kommer 10.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stort og rommelig lysthus med plass til alle. Det perfekte samlingspunktet med famile og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren. Leveres som byggesett i kraftig 44 mm laft, inkludert gulv og alt av festemidler.
Lysthus i nordisk gran med 44 mm laftet tømmer og vindtett dobbelhakkede noter. Lysthuset har 2-glassvinduer som både kan åpnes og har sprosser, samt en sprosset pardør med limtredørkarm og sylinderlås. Kraftige, dypt impregnerte grunnbjelker gir huset stabilitet og en lang levetid. 5 års garanti.
Dette inkluderer
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak elementer i 16 mm råspont
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av råspontede bord
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også forbedre utseendet. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp og insekter, inkludert termitter.
Dette inkluderer
- Trykkimpregnert gulvbjelkelag
- Tak elementer i 16 mm råspont
- 19 mm høvlet råspontgulv
- Tak og gulv av råspontede bord
- Forankringsstenger
- Monteringssett
OBS! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treverket og også forbedre utseendet. Å behandle treverket med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 106191 |
| Farge | Hvit dippet |
| Design | Laftet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Paraplytak |
| Type | Paviljong |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Areal | 21 m2 |
| Gulvflate | 20,3 m2 |
| Høyde | 3,71 m |
| Høyde | 3710 mm |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 4210 mm |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| EAN-nr | 4743142052532 |


