



Lysthus PalmakoMelanie 10,9 m2Hvit dyppet
Nyhet
77 990 kr
Beskrivelse
Et koselig lysthus for hyggelige stunder med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Lysthuset er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Knyttet tømmer er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt unngår skruer og spiker for å bygge sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som knyttes sammen med all nødvendig festemateriell inkludert. Alle andre detaljer er ferdig kappet, noe som gjør den enkel å bygge sammen på riktig måte. 5 års garanti.
Produktinformasjon
- Vegger med dobbelhakket knuter 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjølbrædder
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummitetninger og silikon (dør/vindu)
- Sylindrelås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Produktinformasjon
- Vegger med dobbelhakket knuter 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjølbrædder
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummitetninger og silikon (dør/vindu)
- Sylindrelås
- Forankringsstenger
- Monteringstilbehør
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 103734 |
| Farge | Hvit dippet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Paraplytak |
| Type | Paviljong |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Areal | 10,9 m2 |
| Gulvflate | 9,6 m2 |
| Høyde | 3,25 m |
| Høyde | 3250 mm |
| Lengde | 3500 mm |
| Lengde | 3,3 m |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 3,3 m |
| Bredde | 3500 mm |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| EAN-nr | 4743142052389 |

