




Lysthus PalmakoMelanie 15,6 m2Hvit dyppet
Nyhet
65 990 kr

Melanie 15,6 m2
Hvit dyppet65 990 kr
- Nyhet – kommer 17.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Et koselig lysthus med overbygget uteplass. Har rektangulær form samt 2 vegger uten viduer, og er utformet slik for å være mer plasseringsvennlige i hjørner av tomten eller hvor man ikke ønsker innsyn fra naboer etc. Det perfekte samlingspunkt med for små selskap med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Varemerke
Beskrivelse
Et koselig lysthus med overbygget uteplass. Har rektangulær form samt 2 vegger uten viduer, og er utformet slik for å være mer plasseringsvennlige i hjørner av tomten eller hvor man ikke ønsker innsyn fra naboer etc. Det perfekte samlingspunkt med for små selskap med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Lysthuset er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet og spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Å bygge med lafteplanker er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt unngår skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdig kuttet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. Lysthuset kan settes sammen speilvendt. 5 års garanti.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbel hakkekjøt 28mm
- Impregnerte bunnbjelker
- Tak og gulv av not og fjær bord
- Beskyttende tak
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dør/vindu
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Produktinformasjon
- Veggelementer med dobbel hakkekjøt 28mm
- Impregnerte bunnbjelker
- Tak og gulv av not og fjær bord
- Beskyttende tak
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Glasset dør/vindu
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også forbedre utseendet. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 103780 |
| Farge | Hvit dippet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Paraplytak |
| Type | Paviljong |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Areal | 15,6 m2 |
| Gulvflate | 6,8 m2 |
| Høyde | 3,07 m |
| Høyde | 3070 mm |
| Lengde | 3000 mm |
| Lengde | 2,8 m |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 5,57 m |
| Bredde | 5770 mm |
| Glass | 4 mm |
| EAN-nr | 4743142052440 |