









Lysthus PalmakoMelanie Veggtykkelse 28 mm 7,8 m2Hvit dyppet
Nyhet
36 792 kr45 990 kr
Spar 20 %
Kampanje

Melanie Veggtykkelse 28 mm 7,8 m2
Hvit dyppet36 792 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Lysthuset Melanie er et vakkert supplement til hagen din. Forleng utesesongen med det perfekte samlingsstedet for familie og venner. Melanie har store vinduer med vakre detaljer som sprosser og en mykt utskåret form. Dobbeldørene leveres komplett med dørhåndtak og lås.
Lysthuset er laget av langsomt voksende nordisk gran, et holdbart materiale av høy kvalitet som er spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Å bruke tømmerstokker er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du fullstendig unngår skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg uten byggeerfaring. Hytten leveres i deler som settes sammen med tømmerstokker, og alle nødvendige festeelementer er inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. 5 års garanti.
Produktinformasjon
- Veggelementer med doble hakknuter 28mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelegg terskel
- Glassert dør/vindu
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet, samt et forbedret utseende. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Produktinformasjon
- Veggelementer med doble hakknuter 28mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelegg terskel
- Glassert dør/vindu
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
MERK! Huset leveres umalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet, samt et forbedret utseende. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 103710 |
| Produkttype | Paviljong |
| Materiale | Trä |
| Lengde | 3000 mm |
| Høyde | 2970 mm |
| Veggtykkelse | 28 mm |
| Lengde | 2,8 m |
| Gulvflate | 6,8 |
| Areal | 7,8 m² |
| Bredde | 3000 mm |
| Farge | Impregnerad transparent |
| Glass | 4 mm |
| Takdesign | Paraplytak |
| Veranda | Nei |
| EAN-nr | 4743142052327 |
