



Lysthus PalmakoMelanie Veggtykkelse 44mm 7,8 m2Hvit dyppet
Nyhet
58 990 kr

Melanie Veggtykkelse 44mm 7,8 m2
Hvit dyppet58 990 kr
- Nyhet – kommer 17.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Et koselig lite lysthus med rektangulær form, og skråstilt dør i et av hjørnene, samt 2 vegger uten viduer. Lysthuset er er utformet slik for å være mer plasseringsvennlige i hjørner av tomten eller hvor man ikke ønsker innsyn fra naboer etc.. Det perfekte samlingspunkt med for små selskap med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Varemerke
Beskrivelse
Et koselig lite lysthus med rektangulær form, og skråstilt dør i et av hjørnene, samt 2 vegger uten viduer. Lysthuset er er utformet slik for å være mer plasseringsvennlige i hjørner av tomten eller hvor man ikke ønsker innsyn fra naboer etc.. Det perfekte samlingspunkt med for små selskap med familie og venner. Kan også benyttes til oppbevaring av hagemøbler m.m. på vinteren.
Lysthuset er laget av langsomt voksende nordisk gran, et bærekraftig materiale av høy kvalitet spesielt tilpasset de tøffe norske værforholdene. Å lafte er den mest tradisjonelle måten å bygge hytter på, og har fortsatt mange fordeler, som for eksempel at du helt slipper skruer og spiker for å sette sammen veggene. En teknikk som er enkel selv for deg helt uten byggeerfaring. Hytta leveres i deler som laftes sammen, og med alle nødvendige festeelementer inkludert. Alle andre detaljer er ferdigkappet, noe som gjør den enkel å sette sammen på riktig måte. 5 års garanti.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med doble hakknuter 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres uomalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også en forbedret utseende. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Produktinformasjon
- Veggdetaljer med doble hakknuter 44mm
- Impregnerte grunnbjelker
- Tak og gulv av fjøl
- Dørkarm av limtre
- Lav metallbelagt terskel
- Isolerglass
- Gummipakninger og silikon (dør/vindu)
- Sylinderlås
- Forankringsstenger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset leveres uomalt! Takbelegg er ikke inkludert i leveransen.
Hvit dyppet er en overflatebehandling som gir en impregnering for å beskytte treet og også en forbedret utseende. Å behandle treet med et konserveringsmiddel beskytter effektivt mot treødeleggende sopp, og insekter, inkludert termitter.
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 103730 |
| Farge | Hvit dippet |
| Materiale | Tre |
| Takdesign | Paraplytak |
| Type | Paviljong |
| Veggtykkelse | 44 mm |
| Areal | 7,8 m2 |
| Gulvflate | 6,6 m2 |
| Høyde | 3,02 m |
| Høyde | 3020 mm |
| Lengde | 3000 mm |
| Lengde | 2,8 m |
| Veranda | Nei |
| Bredde | 2,8 m |
| Bredde | 3000 mm |
| Glass | Isolerglass 3-6-3 |
| EAN-nr | 4743142052358 |