
Pergola Venture HomeLazio
fra6 719 krfra8 399 kr
Spar 20 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Pergola Lazio fra Venture Home. Pergola uten sidevegger fungerer som solskjerming samtidig som den er en fin innramming til uteplassen din. Pergolaen har en ramme i aluminium og et tak i polyester.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9368-408VD |
| Materiale | Aluminium/Polyester |
| Serie | Labyrint |
| Type | Pergola |
| Bruksområde | Utendørs |
| Høyde | 245 cm |
| Lengde | 295 cm |
| Bredde | 395 cm |
| Farge | Sort, Sort/Grå |


