


Drivhusbord Metalcraft126x50x113cm
1 439 kr

126x50x113cm
1 439 kr
- Tilbake på lager 23.06.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Drivhusbord fra Mentalcraft. Drivhusbord i ubehandlet aluminium og galvaniserte ben. Bordet har en stabil konstruksjon med stag. Aluminiumsmøbel egnet for innredning i drivhus, hvor miljøet er svært fuktig og varmt. Uten farge eller annen behandling.
Egenskaper
| Varemerke | Metalcraft |
|---|---|
| Art.Nr. | 142-1-17 |
| Farge | Sølv |
| Materiale | Aluminium |
| Produkttype | Drivhusbord |
| Diameter | 1466 mm |
| Høyde | 1130 mm |
| Lengde | 1260 mm |
| Vekt | 12 kg |
| Bredde | 500 mm |
| EAN-nr | 7333421021723 |
