
Stålsokkel Vitavia3,3 kvm 60 mm Sort
797 kr1 139 kr
Spar 30 %
Kampanje

3,3 kvm 60 mm Sort
797 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stålbase Vitavia 3,3 kvm 60 mm Svart er en sikker og stabil base som er nødvendig for drivhuset ditt. Den forhåndsproduserte basen av galvanisert stål boltes raskt og enkelt ned i bakken og gir en ekstra høyde til drivhuset. Den leveres inkludert med beslag for punktfundament.
Egenskaper
| Varemerke | Vitavia |
|---|---|
| Art.Nr. | 93002073 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Stål |
| Serie | Stålsokkel |
| Type | Sokkel |
| Areal | 3,3 m2 |
| Høyde | 60 mm |
| Lengde | 1279 mm |
| Bredde | 2544 mm |
| EAN-nr | 5703774305061 |
