Beskrivelse
Gi drivhuset ditt et løft med denne mønedekorasjonen i viktoriansk stil. Passer til T-formede drivhus med størrelse 11,2 kvm.
Spesifikasjoner
- Nokdekorasjon for T-format drivhus på 11,2 kvm
- Materiale: Termoplast
- Skruer og aluminiumsliste for montering inkludert
- Sett med 9 stk. nokdekorasjoner
- Nokdekorasjon for T-format drivhus på 11,2 kvm
- Materiale: Termoplast
- Skruer og aluminiumsliste for montering inkludert
- Sett med 9 stk. nokdekorasjoner
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Metalcraft |
|---|---|
| Art.Nr. | 142-2-67 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Termoplast |
| Produkttype | Nakkedekorasjon |
| Høyde | 180 mm |
| Lengde | 100 mm |
| Vekt | 4,2 kg |
| EAN-nr | 7333421024052 |








