











Drivhus PalmakoEmilia 14,5 m2
55 990 kr

Emilia 14,5 m2
55 990 kr
- Tilbake på lager 12.06.2026
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Stort og romantisk drivhus / hagestue i glass og tre
Kan benyttes som hagestue, drivhus eller en kombinasjon av begge deler.
Gir en trivelig ramme rundt dyrking av egne grønnsaker, blomster og urter. Kombiner gjerne med en liten sittegruppe.
Leveres med 4 mm herdet sikkerhetsglass.
Takvindu med temperaturstyrt åpningsmekanisme.
Trepaneler i prefabrikerte elementer.
Alt treverk leveres i trykkimpregnert vintage utførelse.
Kan benyttes som hagestue, drivhus eller en kombinasjon av begge deler.
Gir en trivelig ramme rundt dyrking av egne grønnsaker, blomster og urter. Kombiner gjerne med en liten sittegruppe.
Leveres med 4 mm herdet sikkerhetsglass.
Takvindu med temperaturstyrt åpningsmekanisme.
Trepaneler i prefabrikerte elementer.
Alt treverk leveres i trykkimpregnert vintage utførelse.
Varemerke
Beskrivelse
Stort og romantisk drivhus / hagestue i glass og tre
Kan benyttes som hagestue, drivhus eller en kombinasjon av begge deler.
Gir en trivelig ramme rundt dyrking av egne grønnsaker, blomster og urter. Kombiner gjerne med en liten sittegruppe.
Leveres med 4 mm herdet sikkerhetsglass.
Takvindu med temperaturstyrt åpningsmekanisme.
Trepaneler i prefabrikerte elementer.
Alt treverk leveres i trykkimpregnert vintage utførelse.
Kan benyttes som hagestue, drivhus eller en kombinasjon av begge deler.
Gir en trivelig ramme rundt dyrking av egne grønnsaker, blomster og urter. Kombiner gjerne med en liten sittegruppe.
Leveres med 4 mm herdet sikkerhetsglass.
Takvindu med temperaturstyrt åpningsmekanisme.
Trepaneler i prefabrikerte elementer.
Alt treverk leveres i trykkimpregnert vintage utførelse.
Dette er inkludert
- Ramme av grå dypimpregnert gran
- 4 mm herdet glass
- Automatiske ventilasjonsvinduer
- Monteringsutstyr
Mål
Utvendig areal: 14,5 m2
Innvendig areal: 13,8 m2
Snølast 150 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
- Ramme av grå dypimpregnert gran
- 4 mm herdet glass
- Automatiske ventilasjonsvinduer
- Monteringsutstyr
Mål
Utvendig areal: 14,5 m2
Innvendig areal: 13,8 m2
Snølast 150 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 109532 |
| Produkttype | Växthus |
| Materiale | Trä |
| Lengde | 3000 mm |
| Høyde | 2880 mm |
| Veggtykkelse | 18 mm |
| Gulvflate | 13,8 |
| Bredde | 4830 mm |
| Farge | Tryckimpregnerad Grå |
| Takdesign | Sadeltak |
| Serie | Emilia |
| Veranda | Nei |
| Areal | 14,5 m² |
| EAN-nr | 4743142001011 |
| Nobb | 58076563 |