






Drivhus PalmakoEmilia 8,7 kvm
34 392 kr42 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5

Emilia 8,7 kvm
34 392 kr
- Tilbake på lager 05.06.2026
- Spesialtransport
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Romantisk drivhus i glass og tre
Gir en trivelig ramme rundt dyrking av egne grønnsaker, blomster og urter.
Leveres med 4 mm herdet sikkerhetsglass.
Takvindu med temperaturstyrt åpningsmekanisme.
Trepaneler i prefabrikerte elementer.
Alt treverk leveres i trykkimpregnert vintage utførelse.
Gir en trivelig ramme rundt dyrking av egne grønnsaker, blomster og urter.
Leveres med 4 mm herdet sikkerhetsglass.
Takvindu med temperaturstyrt åpningsmekanisme.
Trepaneler i prefabrikerte elementer.
Alt treverk leveres i trykkimpregnert vintage utførelse.
Mål
Utvendig areal: 8,7 m2
Innvendig areal: 8,2 m2
Snølast 150 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
Utvendig areal: 8,7 m2
Innvendig areal: 8,2 m2
Snølast 150 kg/m2
Vi gjør oppmerksom på at denne type bygg ikke har samme snølastdimensjonering som et bolighus.
Ved større snømengder og / eller våt, tung snø skal taket måkes.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 108999 |
| Type | Drivhus |
| Materiale | Tre |
| Lengde | 2400 mm |
| Høyde | 2860 mm |
| Form | Rektangulær |
| Glasstykkelse | 4 mm |
| Bredde | 3630 mm |
| Vindustype | Herdet Glass |
| Dyrkeareal | 8,2 m2 |
| Farge | Trykkimpregnert Grå |
| Serie | Emilia |
| Areal | 8,7 m2 |
| EAN-nr | 4742420004836 |
| Nobb | 57233472 |
