



DrivhusGreen It for Pallekarmer
317 kr 389 kr
Spar 19 %
Kampanje

Drivhus Green It for Pallekarmer
317 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dyrk selv i drivhus fra Green It for smarte pallekarmer og plantekasser!
Spesifikasjoner
Størrelse: 115×76×110/130 cm
Tykkelse: 0,07 mm PVC
Passer til en palleramme på 80×120 cm
Plastrør: 16×0,24 mm
Størrelse: 115×76×110/130 cm
Tykkelse: 0,07 mm PVC
Passer til en palleramme på 80×120 cm
Plastrør: 16×0,24 mm
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 91237 |
| Høyde | 130 cm |
| Lengde | 115 cm |
| Materiale | PVC |
| Produkttype | Drivhus |
| Bredde | 76 cm |
| EAN-nr | 5708614912379 |
