



Drivhus VitaviaHelena Vegg 8,88 kvmDrivhus Vitavia Helena 8,88 kvm Sort glass
27 899 kr40 699 kr
Spar 31 %
Kampanje

Helena Vegg 8,88 kvm
Drivhus Vitavia Helena 8,88 kvm Sort glass27 899 kr
- Tilbake på lager 06.05.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Dette er et vakkert veggdrivhus fra Vitavia som kan brukes både som drivhus og som hagerom/stue. De store doble skyvedørene med lås kan valgfritt plasseres enten i drivhusets forside eller i en av gavlene (dørmål: 119 x 176 cm).
Helena er laget av sterke anodiserte aluminiumsprofiler som gir mye lys og et elegant utseende.
Varemerke
Beskrivelse
Dette er et vakkert veggdrivhus fra Vitavia som kan brukes både som drivhus og som hagerom/stue. De store doble skyvedørene med lås kan valgfritt plasseres enten i drivhusets forside eller i en av gavlene (dørmål: 119 x 176 cm).
Helena er laget av sterke anodiserte aluminiumsprofiler som gir mye lys og et elegant utseende.
Drivhuset leveres med 10 mm polykarbonatplate i taket, noe som reduserer kondens og sikrer minimal varmetap gjennom taket, samt 3 mm herdet glass i resten av huset. Leveres inkludert nedløpsrør.
MERK: Den svært sterke bunnrammen kan monteres direkte på en flat overflate / støpt grunn uten bruk av en sokkel.
MERK: Den svært sterke bunnrammen kan monteres direkte på en flat overflate / støpt grunn uten bruk av en sokkel.
Egenskaper
| Varemerke | Vitavia |
|---|---|
| Art.Nr. | 89002028 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Helena |
| Form | Rektangulær |
| Produkttype | Drivhus |
| Areal | 8,88 m² |
| Glasstykkelse | 3 mm |
| Høyde | 2390 mm |
| Lengde | 3340 mm |
| Bredde | 2260 mm |
| EAN-nr | 5703774006685 |
