
Garasjedør EurodoorSlettpanel AntrasittBxH: 90x210 cm, Venstre
20% på Eurodoors prisliste
7 760 kr
Bredde Modulmål
Hengsling: 1. Venstrehengslet
?
Beskrivelse
Isolert ståldør Eurodoor med liggende Slettpanel med sandstruktur. Leveres med låskasse, vrider og ubehandlet trekarm med eiketerskel.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Eurodoor |
|---|---|
| Art.Nr. | 800780 |
| Produkttype | Garasjedør |
| Farge | Antrasitt |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde | 89 cm |
| Høyde | 209 cm |
| Hengsling | 1. Venstrehengslet |
| Materiale | Stål |
| Overflate | Sandstruktur |
| EAN-nr | 7036148007802 |
| Nobb | 60027059 |




