


Garasjeport Jabo10° Rett Glass
14 939 kr19 919 kr
Spar 25 %
Kampanje
Beskrivelse
Garasjeport fra Jabo som er tilpasset for garasjer med ingen eller lav oppvarming. Forskjellen mellom innendørs- og utetemperatur bør ikke overstige 10 grader.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 25515 |
| Produkttype | Garasjeport |
| Farge | Ubehandlet |
| Bredde Modulmål | 250 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde | 248,2 cm |
| Høyde | 208,5 cm |
| Dybde | 37,5 cm |
| Håndtak & sylinder | Nei |
| Materiale | Tre |
| Serie | Dörr 10° |
| Størrelse | 2085x2500 |
| Treslag | Furu |
| EAN-nr | 7393290255155 |
