
Ståldør GrimstadportenECO Slett HvitBxH: 90x210 cm, Høyre
8 315 kr
Bredde
Hengsling: 2. Høyrehengslet
?
Beskrivelse
Isolert ståldør Grimstadporten ECO med pulverlakkert hvit slett overflate. Dette er en enkel bod-/garasjedør for innvendig eller utvendig bruk.
Teknisk informasjon
- Leveres i farge hvit RAL 9016, pulverlakkert
- Brann- og lydklassifisering: Ingen
- Slett 40 mm isolert ståldør med pakning
- Inkludert sort plastvrider og sylinder med 3 stk nøkler (umontert)
Karmen leveres med terskel og er inkludert utvendig omslag/gerikt på karmen
- Modulbredde 90 cm: yttermål karm 89 cm, yttermål inkl gerikt 97,5 cm
- Modulbredde 100 cm: yttermål karm 99 cm, yttermål inkl gerikt 107,5 cm.
- Leveres i farge hvit RAL 9016, pulverlakkert
- Brann- og lydklassifisering: Ingen
- Slett 40 mm isolert ståldør med pakning
- Inkludert sort plastvrider og sylinder med 3 stk nøkler (umontert)
Karmen leveres med terskel og er inkludert utvendig omslag/gerikt på karmen
- Modulbredde 90 cm: yttermål karm 89 cm, yttermål inkl gerikt 97,5 cm
- Modulbredde 100 cm: yttermål karm 99 cm, yttermål inkl gerikt 107,5 cm.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Grimstadporten |
|---|---|
| Art.Nr. | 200910 |
| Type | Boddør |
| Farge | RAL 9016, Hvit |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde | 89 cm |
| Høyde | 209 cm |
| Hengsling | 2. Høyrehengslet |
| Materiale | Stål |
| Overflate | Glatt |
| EAN-nr | 7036142009109 |
| Nobb | 50421681 |



