
Garasjeport GrimstadportenSNP Rutepanel HvitBxH: 250x210 cm
21 050 kr
Bredde
Høyde

SNP Rutepanel Hvit
BxH: 250x210 cm21 050 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 1 195 kr
Beskrivelse
Isolert leddport i stål fra Grimstadporten med tradisjonelt speilmønster og trestruktur. SNP - standard lav overhøyde og enkel montering. Komplett port som blir levert i 1 stk kolli!
Teknisk informasjon
- Overhøydekrav: min 100 mm
- Sideklaring til vegg: min 100 mm fra ende av port til vegg.
- Tykkelse portelement: 40 mm, isolert
- Struktur i portoverflaten: Trestruktur
- Strekkfjærer i vertikalskinner
- Leveres standard hvit RAL 9016
- Produsert av Wisniowski
Andre ønsker
Om du har andre ønsker enn standardproduktet, for eksempel port i andre farger eller med glassfelt, vennligst ta kontakt med vår kundeservice på kundeservice@bygghjemme.no
Ønsker du større porter enn det vi har på nettsiden vår, må du ha lossemulighet med truck el.lign på leveringsadressen.
Viktig informasjon om levering av port!
Ved levering må det være minimum to personer tilstede ved mottak for å losse av lastebil, og det må være god plass for denne å komme fram.
- Overhøydekrav: min 100 mm
- Sideklaring til vegg: min 100 mm fra ende av port til vegg.
- Tykkelse portelement: 40 mm, isolert
- Struktur i portoverflaten: Trestruktur
- Strekkfjærer i vertikalskinner
- Leveres standard hvit RAL 9016
- Produsert av Wisniowski
Andre ønsker
Om du har andre ønsker enn standardproduktet, for eksempel port i andre farger eller med glassfelt, vennligst ta kontakt med vår kundeservice på kundeservice@bygghjemme.no
Ønsker du større porter enn det vi har på nettsiden vår, må du ha lossemulighet med truck el.lign på leveringsadressen.
Viktig informasjon om levering av port!
Ved levering må det være minimum to personer tilstede ved mottak for å losse av lastebil, og det må være god plass for denne å komme fram.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Grimstadporten |
|---|---|
| Art.Nr. | 300399 |
| Type | Garasjeport |
| Farge | RAL 9016, Hvit |
| Bredde | 250 cm |
| Høyde | 210 cm |
| Passer til | Min overhøyde 100 mm |
| Materiale | Stål |
| Modell | Min overhøyde 10 cm |
| Overflate | Trestruktur |
| EAN-nr | 7036143003991 |
| Nobb | 55256876 |
