






Garasjeport GrimstadportenSNP Slettpanel HvitBxH: 240x210 cm, Trestruktur
22 095 kr
Bredde
Høyde
Overflate

SNP Slettpanel Hvit
BxH: 240x210 cm, Trestruktur22 095 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Isolert leddport i stål fra Grimstadporten med hel liggende panel. Velg mellom overflate silkline eller trestruktur.
SNP - standard lav overhøyde og enkel montering. Komplett port som blir levert i 1 stk kolli!
SNP - standard lav overhøyde og enkel montering. Komplett port som blir levert i 1 stk kolli!
Teknisk informasjon
- Overhøydekrav: min 100 mm
- Sideklaring til vegg: min 100 mm fra ende av port til vegg.
- Tykkelse portelement: 40 mm, isolert
- Struktur i portoverflaten: Silkline (glatt overflate) eller Trestruktur
- Strekkfjærer i vertikalskinner
- Leveres standard hvit RAL 9016
- Produsert av Wisniowski
Andre ønsker
Om du har andre ønsker enn standardproduktet, for eksempel port i andre farger eller med glassfelt, vennligst ta kontakt med vår kundeservice på kundeservice@bygghjemme.no
Ønsker du større porter enn det vi har på nettsiden vår, må du ha lossemulighet med truck el.lign på leveringsadressen.
Viktig informasjon om levering av port!
Ved levering må det være minimum to personer tilstede ved mottak for å losse av lastebil, og det må være god plass for denne å komme fram.
- Overhøydekrav: min 100 mm
- Sideklaring til vegg: min 100 mm fra ende av port til vegg.
- Tykkelse portelement: 40 mm, isolert
- Struktur i portoverflaten: Silkline (glatt overflate) eller Trestruktur
- Strekkfjærer i vertikalskinner
- Leveres standard hvit RAL 9016
- Produsert av Wisniowski
Andre ønsker
Om du har andre ønsker enn standardproduktet, for eksempel port i andre farger eller med glassfelt, vennligst ta kontakt med vår kundeservice på kundeservice@bygghjemme.no
Ønsker du større porter enn det vi har på nettsiden vår, må du ha lossemulighet med truck el.lign på leveringsadressen.
Viktig informasjon om levering av port!
Ved levering må det være minimum to personer tilstede ved mottak for å losse av lastebil, og det må være god plass for denne å komme fram.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Grimstadporten |
|---|---|
| Art.Nr. | 300563 |
| Type | Garasjeport |
| Farge | RAL 9016, Hvit |
| Bredde | 240 cm |
| Høyde | 210 cm |
| Overflate | Trestruktur |
| Materiale | Stål |
| Modell | Min overhøyde 10 cm |
| EAN-nr | 7036143005636 |
| Nobb | 56634086 |
