


Innerdør Bygg1EI30 BrannBxH: 70X200 cm, Venstre, NCS S-0502-Y, Hvit
5 705 kr8 100 kr
Spar 30 %
Kampanje
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit
Hengsling: 1. Venstrehengslet
?

EI30 Brann
BxH: 70X200 cm, Venstre, NCS S-0502-Y, Hvit5 705 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Brannklassifisert innerdør fra Bygg1
Konstruksjon
- Brannklassifisert EI30
- 40mm dørblad
- Karm 42x92 mm med pakning og HC-terskel
- Låskasse 565, sluttstykke 2864-2
- Hengsler 3 stk, 3248-110TMKS zn
- Innerdørene skal ikke ha større temperaturforskjell enn ca +/- 5 grader på hver side av døren.
OBS!Sylinder og dørvrider følger ikke med. Legger du til en innerdørvrider, vil ikke medfølgende nøkkelskilt kunne benyttes.
Kontakt oss på kundeservice@bygghjemme.no hvis du ønsker døren levert med kombinasjoner sylinder/knappevrider/blindskilt, så innhenter vi pris på din løsning.
- Brannklassifisert EI30
- 40mm dørblad
- Karm 42x92 mm med pakning og HC-terskel
- Låskasse 565, sluttstykke 2864-2
- Hengsler 3 stk, 3248-110TMKS zn
- Innerdørene skal ikke ha større temperaturforskjell enn ca +/- 5 grader på hver side av døren.
OBS!Sylinder og dørvrider følger ikke med. Legger du til en innerdørvrider, vil ikke medfølgende nøkkelskilt kunne benyttes.
Kontakt oss på kundeservice@bygghjemme.no hvis du ønsker døren levert med kombinasjoner sylinder/knappevrider/blindskilt, så innhenter vi pris på din løsning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 41710234 |
| Bredde Modulmål | 70 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Hengsling | 1. Venstrehengslet |
| Serie | Prosjekt |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Brannklasse | Ei30 |
| Karmdybde | 92 mm |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Tykkelse | 40 mm |
| Håndtak | Nei |
| Låskasse | 565 |
| Hengsler | Justerbare hengsler |
| Type | Innerdør |
| Glass | Nei |
| Design | Brannklassifisert Dør |
| Låssylinder | Nei |
| EAN-nr | 7070526110678 |
| Nobb | 41710234 |














