


Innerdør Bygg1EI30/35dB Brann/LydBxH: 100X200 cm, Venstre, NCS S-9000-N, Svart
9 969 kr14 154 kr
Spar 30 %
Kampanje
tom 31/5
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Farge: NCS S-9000-N, Sort
Hengsling: 1. Venstrehengslet
?

EI30/35dB Brann/Lyd
BxH: 100X200 cm, Venstre, NCS S-9000-N, Svart9 969 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Brann- og lydklassifisert innerdør fra Bygg1, EI30/35dB med ekspanderende brannpakning.
Konstruksjon
- Brannklassifisert El30
- Lydklassifisert 35dB
- Røyktest Sa/S200 og selvlukkende C5
- 52mm dørblad
- Karm 42x92 mm med pakning og HC-terskel
- Låskasse 565, sluttstykke LP712
- Hengsler tre stk justerbare, 3248-110 TMKS ZN
- Innerdørene skal ikke ha større temperaturforskjell enn ca +/- 5 grader på hver side av døren.
OBS!Sylinder og dørvrider følger ikke med.
Kontakt oss på kundeservice@bygghjemme.no hvis du ønsker døren levert med kombinasjoner sylinder/knappevrider/blindskilt, så innhenter vi pris på din løsning.
- Brannklassifisert El30
- Lydklassifisert 35dB
- Røyktest Sa/S200 og selvlukkende C5
- 52mm dørblad
- Karm 42x92 mm med pakning og HC-terskel
- Låskasse 565, sluttstykke LP712
- Hengsler tre stk justerbare, 3248-110 TMKS ZN
- Innerdørene skal ikke ha større temperaturforskjell enn ca +/- 5 grader på hver side av døren.
OBS!Sylinder og dørvrider følger ikke med.
Kontakt oss på kundeservice@bygghjemme.no hvis du ønsker døren levert med kombinasjoner sylinder/knappevrider/blindskilt, så innhenter vi pris på din løsning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 41710457_S9000-N |
| Bredde Modulmål | 100 cm |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Hengsling | 1. Venstrehengslet |
| Serie | Prosjekt |
| Farge | NCS S-9000-N, Sort |
| Brannklasse | Ei30 |
| Lydreduksjon | 35 db |
| Karmdybde | 92 mm |
| NCS-farge | NCS S9000-N |
| Tykkelse | 52 mm |
| Håndtak | Nei |
| Låskasse | 565 |
| Hengsler | Justerbare hengsler |
| Type | Innerdør |
| Glass | Nei |
| Design | Brann-/Lydklassifisert Dør |
| Låssylinder | Nei |














