


Innerdør Bygg1EI30/35dB Brann/LydBxH: 100X210 cm, Høyre, NCS S-0502-Y, Hvit
10 064 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Hengsling: 2. Høyrehengslet
?
Farge: NCS S-0502-Y, Hvit
Beskrivelse
Brann- og lydklassifisert innerdør fra Bygg1, EI30/35dB med ekspanderende brannpakning.
Konstruksjon
- Brannklassifisert El30
- Lydklassifisert 35dB
- Røyktest Sa/S200 og selvlukkende C5
- 52mm dørblad
- Karm 42x92 mm med pakning og HC-terskel
- Låskasse 565, sluttstykke LP712
- Hengsler tre stk justerbare, 3248-110 TMKS ZN
- Innerdørene skal ikke ha større temperaturforskjell enn ca +/- 5 grader på hver side av døren.
OBS!Sylinder og dørvrider følger ikke med.
Kontakt oss på kundeservice@bygghjemme.no hvis du ønsker døren levert med kombinasjoner sylinder/knappevrider/blindskilt, så innhenter vi pris på din løsning.
- Brannklassifisert El30
- Lydklassifisert 35dB
- Røyktest Sa/S200 og selvlukkende C5
- 52mm dørblad
- Karm 42x92 mm med pakning og HC-terskel
- Låskasse 565, sluttstykke LP712
- Hengsler tre stk justerbare, 3248-110 TMKS ZN
- Innerdørene skal ikke ha større temperaturforskjell enn ca +/- 5 grader på hver side av døren.
OBS!Sylinder og dørvrider følger ikke med.
Kontakt oss på kundeservice@bygghjemme.no hvis du ønsker døren levert med kombinasjoner sylinder/knappevrider/blindskilt, så innhenter vi pris på din løsning.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 41710525 |
| Bredde Modulmål | 100 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Hengsling | 2. Høyrehengslet |
| Serie | Prosjekt |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Brannklasse | Ei30 |
| Lydreduksjon | 35 db |
| Karmdybde | 92 mm |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| Design | Brann-/Lydklassifisert Dør |
| Glass | Nei |
| Hengsler | Justerbare hengsler |
| Låskasse | 565 |
| Låssylinder | Nei |
| Type | Innerdør |
| Håndtak | Nei |
| Tykkelse | 52 mm |
| EAN-nr | 7070526110968 |
| Nobb | 41710525 |















