




Tofløyet Dør Bygg1Anna Hvit med KarmsettBxH: 193x210 (dørbladmål: 92,5+92,5x204), NCS S-0502-Y, Hvit
9 136 kr
Behøver du hjelp med ditt kjøp?
?
Ring til våre produktrådgivere! Bredde Modulmål
Høyde Modulmål
Beskrivelse
Tofløyet Dør Bygg1 Anna Hvit er en klassisk, tofløyet dør med 4 vertikale speil pr dørblad.
Formpressa lette innerdører har en kjerne av honeycomb og en fin overflate, samtidig som det er et rimelig alternativ til heltredører. Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Hvitmalt NSC S 0502-Y er standard, andre farger på bestilling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass.
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene.
Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
- Ramtre av fingerskjøtt furu med MDF ytterst
- Kjerne av honeycomb
- Hvitmalt NSC S 0502-Y er standard, andre farger på bestilling
- Låskasse 2014 og snap-in beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og katedralglass.
- Sprosser og glasslister i fargeekte PVC
OBS! Målene er modulmål.
Håndtak følger ikke med, dette må bestilles som tillegg.
Produktbilde er av dør i høyde 210 cm. Velges 200 cm høyde, vil denne være kappet 10 cm i bunnen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 57920777-44288958B |
| Bredde Modulmål | 193 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Bredde Dørblad | 92,5+92,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Serie | Anna |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Låskasse | 2014 |
| Design | Formpresset Lettdør |
| Type | Tofløyet Innerdør |
| Tykkelse | 40 mm |
| Glass | Nei |
| Håndtak | Nei |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
